Walentynki 2023 – podaruj jej voucher na kurs kitesurfingu!

2023-01-31 | CIEKAWOSTKI

Walentynki już za rogiem, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? A może Twoja ukochana nie jest wielbicielką kolekcjonowania kosmetyków, a zamiast tego lubi spędzać czas aktywnie i produktywnie? W takim razie voucher na profesjonalny kurs kitesurfingu w szkole FunSurf będzie idealnym rozwiązaniem! Taka forma prezentu nie tylko zaskoczy Twoją wybrankę, ale również zarazi ją pasją do sportów wodnych, która być może pozostanie z nią na długie lata. Jesteśmy przekonani, że taki prezent będzie strzałem w 10!

Karta podarunkowa na lekcje wingfoil w FunSurf

Większość mężczyzn z pewnością podaruje swojej drugiej połówce na walentynki kolejny flakon perfum, krem do twarzy lub bukiet kwiatów. O ile ostatnia opcja potrafi wywołać szczery uśmiech na twarzach większości kobiet, o tyle pozostałe propozycje są już dosyć oklepane i przejedzone. Bądź nieco bardziej oryginalny i postaw na unikatowy prezent w postaci karty podarunkowej na profesjonalne lekcje wingfoil, kitesurfingu lub windsurfingu w szkole FunSurf. To najlepszy prezent, który pozostawi wspomnienia na długi czas, a może i na całe życie! Jest to świetna propozycja pod wieloma względami. Przede wszystkim będziecie mogli spędzić we dwoje trochę czasu (szkoła FunSurf oferuje szkolenia w trybie indywidualnym lub grupowym, czyli we 2 osoby). Twoja ukochana spędzi lato produktywnie, czerpiąc z niego, co najlepsze. Ponadto istnieje szansa, że Twoja wybranka doskonale poradzi sobie podczas szkoleń, odkrywając w sobie duszę prawdziwego surfera. Jak sam widzisz, lekcje wingfoil to idealne rozwiązanie, które z pewnością zaskoczy Twoją kobietę!

Jak wygląda zakup i odbiór vouchera na windsurfing?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na voucher na windsurfing, kitesurfing, czy też wingfoil, proces jego zakupu, a następnie odbioru przebiega dokładnie tak samo. Na początku musisz wejść na stronę internetową szkoły FunSurf i przejść do zakładki “promocje”, w której znajdziesz podstronę “podaruj voucher w prezencie”. Kiedy znajdziesz się już w odpowiednim miejscu, skieruj wzrok na prawą stronę, a dokładniej na miejsce z wartością vouchera. Wpisz wybraną kwotę, wybierz wersję elektroniczną lub papierową, a następnie przejdź do metody płatności. W tym momencie na Twoim ekranie pojawi się formularz, w którym będziesz musiał podać swoje dane kontaktowe oraz dane osoby, na jaką ma być wystawiony voucher, a także dyscyplinę np. windsurfing. W zależności od wersji, na którą się zdecydowałeś, otrzymasz kartę podarunkową na maila lub kurierem. Proste, prawda? W razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się bezpośrednio ze szkołą FunSurf.

0 komentarzy