Monitory Pacjenta importera – Euro-Medical

2023-03-13 | ZDROWIE

Euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie posiadamy monitory pacjenta, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę to zapraszamy na naszą stronę www.euro-medical.pl. Jako firma handlowa działamy na runku już ponad 12 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy wiele projektów w zakresie dostaw sprzętu medycznego dla polskich i zagranicznych interesantów. Sprzęt medyczny Euro-Medical służy pacjentom w wielu placówkach medycznych. Naszymi odbiorcami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki. Podstawowym produktem , który oferujemy są monitory pacjenta.
Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.

Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych : https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Kardiomonitory to standardowe urządzenia wykorzystywane przez personel służby zdrowia do oceny stanu zdrowia pacjentów. Standardowo kardiomonitor rejestruje: Ciśnienie krwi, puls, Spo2, Temperatura ciała, ilość oddechów. W szczególności ich główne zastosowanie polega na kontrolowaniu podstawowych parametrów pacjenta podczas przebiegu zabiegów jak również operacji. Dzięki zastosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podejmowanie decyzji jak również pomagają zaoszczędzić czas poświęcany na szukanie informacji. W kardiomonitory wyposażone są wszystkie oddziały szpitalne – sale pooperacyjne, sale nadzoru intensywnej opieki medycznej ale również przychodnie, gabinety zabiegowe, domy opieki osób starszych. Dostępne są w obrocie również przenośne kardiomonitory, które mogą być używane w domach prywatnych. Urządzenia dostępne są w rożnych wielkościach, rozdzielczościach oraz z opcjami dodatkowymi takimi jak wózek pod monitor pacjenta, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Sprawdź pełną naszą ofertę na naszej stronie internetowej.
Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całego kraju. Od wielu lat budujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.

Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych jak również szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

0 komentarzy