Monitory Pacjenta firmy – Euro-Medical

2023-02-2 | ZDROWIE

Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie posiadamy kardiomonitory, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do przewozu zwłok, łóżka szpitalne. Jeśli chcesz poznać naszą pełną ofertę to zapraszamy na naszą stronę firmową. Jako firma działamy na runku już ponad 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w sferze dostaw sprzętu medycznego dla polskich i zagranicznych klientów. Sprzęt medyczny Euro-Medical służy pacjentom w różnych placówkach na terenie kraju. Naszymi kontrachentami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki. Wiodącym naszym produktem , który oferujemy są monitory pacjenta.
Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.

Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych : https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Monitory funkcji życiowych to podstawowe urządzenia używane przez personel służby zdrowia do oceny stanu zdrowia chorego. Standardowo monitor parametrów życiowych rejestruje: NIBP, puls, Spo2, temp, ilość oddechów. W szczególności ich główne zastosowanie polega na kontrolowaniu podstawowych parametrów życiowych pacjenta podczas przebiegu zabiegów czy operacji. Dzięki stosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podjęcie decyzji jak również pomagają oszczędzić czas wymagany na szukanie informacji. W kardiomonitory wyposażone są wszystkie oddziały szpitalne – sale pooperacyjne, sale nadzoru intensywnej opieki medycznej ale również przychodnie, gabinety medyczne, domy opieki społecznej. Dostępne są na rynku również przenośne kardiomonitory, które mogą być stosowane w domach prywatnych. Wyroby te dostępne są w rożnych konfiguracjach, rozdzielczościach oraz z opcjami dodatkowymi takimi jak wózek pod monitor pacjenta, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Sprawdź pełną naszą ofertę na naszej stronie www.
Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całej Polski. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

0 komentarzy