Czym jest cleaner do paznokci i w jakim celu go używać?

2023-04-3 | URODA

Piękny i trwały manicure hybrydowy to proces, składający się w wielu etapów, którym towarzyszą wyselekcjonowane i specjalistyczne produkty i akcesoria. Do jednych z nich bez wątpienia należy cleaner do paznokci, którego obecność znacząco ułatwia wykonanie precyzyjnej i trwałej stylizacji, a to wszystko za sprawą jego drogocennego działania już na samym początku pracy przy paznokciach. Jego stosowanie pozwala przygotować płytkę paznokcia w sposób skuteczny i higieniczny. Co więc warto wiedzieć o tego typu produkcie?

cleaner do paznokci

Stwórz trwały manicure hybrydowy od podstaw

Cleaner do paznokci jest stosowany w celu odtłuszczenia płytki paznokcia przed aplikacją produktów, stosowanych przy tworzeniu manicure hybrydowego oraz żelowego. Dzięki temu, że usuwa on nadmiar tłuszczu i zanieczyszczeń, zapewnia lepsze przyleganie produktów do paznokcia, co wpływa na trwałość i wygląd całej stylizacji. Dodatkowo cleaner stosowany jest również do usunięcia lepkiej warstwy topu, która po utwardzeniu lakieru pozostaje na powierzchni paznokcia. Usunięcie tej warstwy sprawia, że paznokcie stają się bardziej błyszczące i lśniące. Warto jednak pamiętać, że cleaner do paznokci należy stosować ostrożnie i zgodnie z instrukcją producenta, aby uniknąć niepotrzebnych uszkodzeń płytki paznokcia. W ten sposób będziesz miała pewność, że Twój manicure hybrydowy spełni Twoje oczekiwania, prezentując się nieskazitelnie nawet do 3 tygodni. Nasuwa się jednak pytanie, gdzie znaleźć odpowiedni cleaner dla siebie, aby nie wydać zbyt dużo pieniędzy?

hurtownia kosmetyczna

Gdzie kupić najlepszy cleaner? Hurtownia kosmetyczna La Diosa służy pomocą!

Hurtownia La Diosa oferuje szeroki wybór cleanerów do paznokci, które są niezbędne podczas przygotowywania płytki paznokcia przed aplikacją bazy i pozostałych produktów do stylizacji hybrydowych i żelowych. W ofercie hurtowni La Diosa znajdziesz różne rodzaje cleanerów, które zostały specjalnie opracowane dla potrzeb profesjonalnych stylistek paznokci. Są one dodatkowo wzbogacone w składniki, które nie obciążają płytki paznokcia, ani nie wpływają na jej przesuszenie. Jeżeli więc planowałaś uzupełnić swoją kolekcję produktów do paznokci – koniecznie wejdź na ladiosa.pl i zapoznaj się z dostępnym asortymentem. Gwarantujemy, że hurtownia kosmetyczna zapewni Ci szeroki wybór różnorodnych produktów od najlepszych producentów w branży, a do tego w najlepszych cenach na rynku! Ponadto zespół wykwalifikowanych pracowników z przyjemnością udzieli Ci cennych rad i wskazówek, dzięki którym Twoje zakupy będą w 100% satysfakcjonujące.

0 komentarzy