Sprawdzony serwis komputerowy

2022-09-27 | BIZNES, FIRMA

Jaki wybrać sprawdzony serwis komputerowy

Możemy naprawić każdy problem z komputerem, od uszkodzonych dysków twardych po infekcje złośliwym oprogramowaniem. Możemy również pomóc Ci wybrać odpowiedni komputer dla Twoich potrzeb. Nasi technicy mają dziesiątki lat doświadczenia w branży IT i jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci we wszystkich Twoich potrzebach komputerowych.
Oferujemy szeroki zakres usług, w tym:

  1. Naprawa i konserwacja komputerów
  2. Usuwanie wirusów i zapobieganie im
  3. Instalacja i modernizacja sprzętu (w tym laptopów)
  4. odzyskiwanie danych

Problemy z komputerem? Nie wpadaj w panikę

Jeśli nie wiesz, co jest nie tak z Twoim komputerem, prawdopodobnie najlepiej nie próbować naprawiać go samodzielnie. Komputery to skomplikowane maszyny i mogą być łatwo uszkodzone przez kogoś, kto nie wie, co robi. Jeśli masz starszy komputer, z którym masz problemy, przynieś go na bezpłatną diagnostykę, abyśmy mogli określić, na czym polega problem i czy możemy go naprawić w naszym serwisie komputerowym w Bochni.

naprawianie laptopa

W większości przypadków, jeśli masz problem z komputerem, nasi technicy będą w stanie zdiagnozować i naprawić problem szybko i łatwo, a czasem nawet zdalnie!
Jeśli nie możemy naprawić komputera na miejscu, zrobimy wszystko, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązanie w naszym serwisie komputerowym.
Jeśli nie wiesz, co jest nie tak z twoim komputerem, to prawdopodobnie najlepiej nie próbować naprawiać go samodzielnie. Dlatego ważne jest, aby zatrudnić doświadczonego technika komputerowego, gdy potrzebujesz pomocy z komputerem.

Zawsze można samemu spróbować naprawić komputer

Jeśli jednak wiesz, że coś jest nie tak z Twoim komputerem i chcesz go spróbować naprawić samodzielnie, wykonaj następujące kroki:
Jeśli na komputerze jest zainstalowany system Windows 8 lub 10, kliknij przycisk Start w lewym dolnym rogu ekranu. Przewiń w dół, aż zobaczysz Ustawienia i kliknij na tę opcję. Teraz powinieneś zobaczyć listę opcji po prawej stronie ekranu – kliknij lub dotknij Aktualizacje i zabezpieczenia na górze tej listy (będzie blisko dołu). Po wejściu do tej sekcji wybierz opcję Sprawdź aktualizacje z działu Windows Update na dole (będzie blisko góry). Czasem update komponentów Windows pomaga rozwiązać problem.

1 komentarz

  1. Janusz

    Można też poczytać na necie, jest dużo sztuczek żeby samemu czasem coś podreperować